BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA- PODNOŠENJE PRIJAVA ZA DODJELU POTPORAMALE VRIJEDNOSTI ZA UNAPREĐENJE GOVEDARSTVA-KRAVA PRVOTELKI SVIH PASMINA I UMJETNO OSJEMENJIVANJE

BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA- PODNOŠENJE PRIJAVA ZA DODJELU POTPORAMALE VRIJEDNOSTI ZA UNAPREĐENJE GOVEDARSTVA-KRAVA PRVOTELKI SVIH PASMINA I UMJETNO OSJEMENJIVANJE

Prosljeđujemo dolje mrežnu poveznicu Brodsko-posavske županije za sve zainteresirane poljoprivrednike s područja općine Oprisavci da je do utroška sredstava, odnosno najkasnije do 31. 10. 2023. godine otvoren javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu potpora male vrijednosti za unapređenje govedarstva-krava prvotelki svih pasmina i umjetno osjemenjivanje:

www.bpz.hr/javni-pozivi-i-potpore/javni-poziv-za-dodjelu-potpora-male-vrijednosti-za-unaprje%C4%91enje-govedarstva-krava-prvotelki-svih-pasmina-i-umjetno-osjemenjivanje-na-podru%C4%8Dju-brodsko-posavske-%C5%BEupanije-za-2023-godinu

Kontakt telefoni za sve informacije u Upravnom odjelu za gospodarstvo i poljoprivredu Brodsko-posavske županije:

TEL: 216-263; i 216-232

Skip to content