ODRŽANA ZAVRŠNA KONFERENCIJA PROJEKTA “ZAŽELI 2 u Općini Oprisavci”

ODRŽANA ZAVRŠNA KONFERENCIJA PROJEKTA “ZAŽELI 2 u Općini Oprisavci”

U petak, 28. srpnja 2023. godine održana je završna konferencija projekta „ZAŽELI 2 u Općini Oprisavci“. Sve prisutne pozdravio je načelnik Pejo Kovačević, a voditeljica projekta Dunja Odobašić predstavila je rezultate projekta. U suradnji sa SBTV-om i Posavskom Hrvatskom, snimljena je i kratka reportaža o ovom projektu. 

Vrijednost projekta je 496.850,00 kn odnosno 65.943,33 eura (100 % sufinanciran iz sredstava Europske unije iz Europskog socijalnog fonda). Svrha projekta je da se nezaposlenim ženama, pripadnicama ciljnih i ranjivih skupina omogući pristup tržištu rada i olakša njihovo zapošljavanje, a ujedno starijim osobama u nepovoljnom položaju osigura potrebna pomoć i podrška u svakodnevnom životu. 

Kroz projekt je zaposleno 10 žena koje pružaju usluge za ukupno 63 korisnika. 

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Općine Oprisavci.

Skip to content