RADNI MATERIJALI ZA SVE UČENIKE OŠ “STJEPAN RADIĆ“ OPRISAVCI

RADNI MATERIJALI ZA SVE UČENIKE OŠ “STJEPAN RADIĆ“ OPRISAVCI

Općina Oprisavci i u novoj će školskoj godini 2023./2024. osigurati besplatne radne materijale za sve učenike od prvog do osmog razreda, a za učenike prvih razreda i pribor za likovnu kulturu. Cilj navedene pomoći je financijski olakšati roditeljima polazak djeteta u novi razred te osigurati jednake uvjete školovanja za svu djecu s područja općine. Ministarstvo znanosti i obrazovanja osiguralo je iz Državnog proračuna sredstva za nabavu udžbenika. Sve navedeno, udžbenici i radni materijali, dočekat će učenike na školskim klupama s početkom nove nastavne godine. U prilogu je popis svih nastavnih materijala koje će osigurati Općina Oprisavci: POPIS NASTAVNIH MATERIJALA 2023

Skip to content