JAVNI POZIV UMIROVLJENICIMA, KORISNICIMA ZAJAMČENE MINIMALNE NAKNADE, NACIONALNE NAKNADE I STARIJIM OSOBANA BEZ PRIMANJA

JAVNI POZIV UMIROVLJENICIMA, KORISNICIMA ZAJAMČENE MINIMALNE NAKNADE, NACIONALNE NAKNADE I STARIJIM OSOBANA BEZ PRIMANJA

Pozivaju se umirovljene osobe starije od 60 godina koje imaju mirovinu do 2.000, 00 kuna, osobe bez primanja starije od 60 godina te svi korisnici zajamčene minimalne naknade i svi korisnici prava na nacionalnu naknadu za starije osobe, a koje imaju prebivalište na području općine Oprisavci, da se jave u općinu radi ostvarivanja prava na NTL poklon karticu u iznosu od 300, 00 kuna od 28.11. do 6.12.2022. godine.

Osobe koje su ostvarile pravo na NTL poklon karticu povodom blagdana Uskrsa 2022. godine,  a ispunjavaju prethodno navedene uvjete, mogu preuzeti božićne NTL poklon kartice u zgradi općine Oprisavci i ne trebaju podnositi novi zahtjev niti donositi isplatnice mirovine. Potrebno je samo dati osobnu iskaznicu na uvid.

Osobe koje prvi puta ostvaruju pravo na NTL poklon karticu moraju uz zahtjev:

-priložiti presliku osobne iskaznice

-priložiti isplatnicu mirovine, zajamčene minimalne naknade ili nacionalne naknade (ne stariju od 3 mjeseca)

Osobe bez primanja moraju priložiti potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o neostvarivanju prava na mirovinu ili Porezne uprave o primanjima u prethodnoj godini.

                                                                                                                    OPĆINSKI NAČELNIK:

Pejo Kovačević

JAVNI POZIV

ZAHTJEV

Skip to content