DECOSPAN MATO FURNIR d.o.o. iz Oprisavaca dobitnik nagrade Zlatna bilanca za najuspješnijeg poduzetnika u 2021. godini

DECOSPAN MATO FURNIR d.o.o. iz Oprisavaca dobitnik nagrade Zlatna bilanca za najuspješnijeg poduzetnika u 2021. godini

Financijska agencija (FINA) po 14. put dodjelila je nagrade Zlatna bilanca. Ove godine dodjeljeno je 11 Zlatnih bilanci najuspješnijim tvrtkama u pojedinim djelatnostima, 2 priznanja za izvrsnost u kontinuitetu poslovanja te 6 Zlatnih bilanci za posebne kategorije.

Analizirano je 144.259 poslovnih subjekata, a u konkurenciju za prestižne nagrade ušlo je njih 3978.

Nagrade se dodjeljuju prema ukupnom rangu dobivenim rangiranjem 11 financijskih pokazatelja u 5 kategorija prema: pokazateljima profitabilnosti, likvidnosti, zaduženosti, aktivnosti i ekonomičnosti. Ukupni pobjednik, najbolji među najboljima, ima najvišu ocjenu kreditnog rejtinga prema priznatim svjetskim standardima.

Sveukupni pobjednik i dobitnik Zlatne bilance za najuspješnijeg poduzetnika prema financijskom rejtingu u 2021. godini je oprisavačka tvrtka Decospan Mato Furnir d.o.o. koja je ujedno i dobitnik Zlatne bilance za najbolju tvrtku u kategoriji Prerađivačka industrija.

Čestitamo i želimo puno uspjeha u daljnjem radu!

Skip to content