18. NATJECANJE ORAČA BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

18. NATJECANJE ORAČA BRODSKO-POSAVSKE ŽUPANIJE

Udruga natjecatelja u oranju Brodsko-posavske županije, Ministarstvo poljoprivrede (Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede ), Upravni odjel za gospodarstvo i poljoprivredu Brodsko-posavske županije i Općina Oprisavci organiziraju 18. natjecanje orača Brodsko-posavske županije.

Natjecanje će se održati u Svilaju, 14. srpnja 2023. (petak) s početkom u 10.00 sati.

Domaćin natjecanja je Općina Oprisavci na parceli obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva Antuna Dorića iz Svilaja (Lokacija uz prometnicu Oprisavci-Svilaj).

Pobjednici u kategoriji pluga ravnjaka i pluga premetnjaka stječu pravo za sudjelovanje na 19. natjecanju orača Republike Hrvatske koje će se održati  29-30. rujna 2023. godine u Poreču    ( Istarska županija).

Pozivamo sve zainteresirane da svojom nazočnošću uveličaju ovu manifestaciju.

Skip to content